• Nr konta: 22 1090 2851 0000 0001 4759 5497
Pomoc dla Ukrainy

Pomoc dla Ukrainy

 

 

Od początku trwania wojny  w Ukrainie, pomagamy rodzinom, które znalazły schronienie w Polsce. Odwiedzamy dzieci przebywające w punktach recepcyjnych oraz innych miejscach schronienia, w których tymczasowo zakwaterowani zostali obywatele Ukrainy. 

Nasza organizacja od ponad 20 lat wspiera osoby w sytuacji kryzysu m.in. na szpitalnych oddziałach w całej Polsce. Mamy też doświadczenie w pracy z uchodźcami, dlatego od początku wojny na Ukrainie włączyliśmy się w działania wspierające jej najmłodsze ofiary. Poprzez „terapię śmiechem” dajemy im szanse odreagowania trudnych emocji, rozładowania napięć oraz wzmocnienie poczucia kontroli i bezpieczeństwa. Jak pokazuje praktyka Doktorów Clownów pracujących w obozach dla uchodźców na całym świecie, wykorzystanie śmiechu w obliczu tak trudnych doświadczeń granicznych, jest sposobem na odzyskiwanie spokoju i równowagi.

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z małymi pacjentami chcemy wesprzeć ukraińskie dzieci w tym trudnym czasie.

Wierzymy, że nasze spotkania pomogą chociaż na chwile przywrócić radość na ich buziach.

 

Tysiące dzieci zostały zmuszone do opuszczenia swoich domów. Pomóż przywrócić im poczucie bezpieczeństwa.

Przekaż darowiznę

Nr konta do wpłat: 22 1090 2851 0000 0001 4759 5497

Uśmiech pomaga leczyć. Poważnie!

Dotlenia, odpręża, poprawia odporność – to jedne z licznych, dobroczynnych właściwości uśmiechu. To właśnie z jego pomocą Doktorzy Clowni pomagają pacjentom w powrocie do zdrowia, prowadząc w polskich szpitalach terapię śmiechem.

 • Jesteśmy
  w całej Polsce
 • Pomagamy dzieciom,
  dorosłym i seniorom
 • Mamy ponad 20 lat
  doświadczenia
  w śmiechoterapii
 • Ponad milion
  wywołanych uśmiechów

Dlaczego Twoja pomoc
jest potrzebna?

Pobyt w szpitalu łączy się z bólem, cierpieniem, brakiem poczucia bezpieczeństwa i samotnością. Doktorzy Clowni, wykorzystując dobroczynne właściwości uśmiechu, pomagają dzieciom zapomnieć o strachu i dodają siły w powrocie do zdrowia.

Ty również możesz pomóc w realizacji programu "terapii śmiechem" w całej Polsce. Dzięki Twojemu wsparciu Doktorzy Clowni będą mogli dotrzeć z uśmiechem i dobrą energią do jeszcze większej liczby pacjentów w szpitalach i podopiecznych hospicjów.

Zobacz więcej

Masz pytania dotyczące darowizn?

22 844 82 03
kontakt@drclown.pl