fbpx

Świętujemy Dzień Pielęgniarki!

Po raz kolejny przygotowaliśmy wyjątkową akcję dla pielęgniarek ze wszystkich oddziałów, które odwiedzamy w ramach terapii śmiechem. Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych wręczyliśmy im upominki i podziękowania.

Poznański oddział po raz kolejny zorganizował akcję "Osładzamy służbę zdrowia", w której lokalne cukiernie i piekarnie podarowały dla pielęgniarek pyszne bułeczki i ciasta. W Lublinie natomiast Doktorzy Clowni, wraz z uczniami z zaprzyjaźnionych szkół, wykonali dla pielęgniarek "Słoje życzliwości" wypełnione słodkościami i dobrymi myślami. W Opolu, Łodzi, Warszawie, Rzeszowie, Gdańsku, Krakowie, pielęgniarkom ze szpitali, z którymi współpracujemy, przekazaliśmy drobne upominki jak ramki z podziękowaniami i bukiety z bibuły wykonane przez uczniów z zaprzyjaźnionych szkół. 

Jako Doktorzy Clowni zawsze możemy liczyć na pomoc personelu. Panie pielęgniarki są dla nas pierwszym kontaktem w szpitalach i dostajemy od nich ogrom życzliwości i pomocy. Chcemy im podziękować za ich zaangażowanie, opiekę i wszystkie wymienione uśmiechy.

strona_www__Dzień_Pielęgniarek_podziękowania_na_oddział_1.png

Dane kontaktowe

Fundacja Dr Clown

ul. Powstańców Śląskich 87/U10B 01-355 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone