"Kręcimy nosem" - akcja rowerowa na majówkę

Macie plany na majówkę? 
My zamierzamy kręcić nosem! ...  i wcale się tego nie wstydzimy! 
28 kwietnia o godz. 11:00 przy Zamku Królewskim w Warszawie, pięcioro "doktorów clownów" odbierze skarb Fundacji "Dr Clown" i przetransportuje go do Opola! 
Będziemy się przemieszczać przez Polskę na przygotowanym do tej wyjątkowej trasy rowerze i spotykać się z mieszkańcami mijanych wiosek i miast. Pewnie zastanawiacie się po co? 
Powodów jest kilka:
✔ Chcemy w ten sposób promować prowadzoną przez nas "terapię śmiechem i zabawą", pokazać jak ważne dla dzieci i dorosłych przebywających w szpitalach i placówka są odwiedziny "doktora clowna" ♥ 
✔ Rozkręcamy siebie i społeczeństwo na uśmiech! Potrzeba nam go każdego dnia! Pozytywne nastawienie, dobra energia i UŚMIECH to coś czego nigdy nie za dużo. Dlatego na całej trasie przejazdu odbędą się happeningi i kolorowe animacje.
✔ Chcemy zapraszać na "Festiwal Uśmiechu" - imprezę gromadzącą wolontariuszy z całej Polski, organizowaną w tym roku po raz 10! Po raz pierwszy jednak odbędzie się nie tylko w stolicy kraju, ale także w stolicy polskiej piosenki! Nastąpi zatem symboliczne przekazanie czerwonego nosa z Warszawy do Opola. Akcja nawiązuje do ognia olimpijskiego, którego płomień jest przenoszony przez olimpijską sztafetę do miejsca rozgrywania igrzysk w danym roku. Niczym ogień olimpijski czerwony nos zostanie przewieziony do kolejnego miasta w którym odbędzie się 9 czerwca „Festiwalu Uśmiechu”.  Kręcić nosem będziemy od 28 kwietnia do 2 maja na trasie 
Warszawa (28.04, godz. 11:00 przy Zamku Królewskim) - Łowicz (28/29.04) - Łódź (29/30.04, godz. 16:00 Pasaż Schillera) - Sieradz (30.04/1.05, godz. 16:00 centrum) - Wieluń (1/2.05) - Opole (2.05, godz. 16:00 Rynek)  W Łodzi i Sieradzu dołączą do nas wolontariusze z tych miast i wspólnie prowadzić będziemy happeningi. Wybierzemy się także wspólnie do dzieci w szpitalu!
W Łodzi zapraszamy w ramach happeningu będzie można też spotkać cosplayera - Iron Spidera, który pomaga nam zanosić radość małym pacjentom, a o 16.30 konkurs na śmieszne przebranie - do wygrania klocki LEGO dla dużych i małych. A potem kolorowa parada ulicą Piotrkowską.
Zakończenie akcji nastąpi na opolskim rynku o godz. 16:00. Prezydent Miasta Opole odbierze przywieziony przez nas skarb, a dla uczestników happeningu przygotowaliśmy konkursy z nagrodami. 
Śledźcie nas na bieżąco na : https://www.facebook.com/events/1860064614294262/

KONKURS
✔ W terminie 28.04-2.05 kręć kilometry na rowerze wraz z "doktorami clownami". 
✔ Wyślij do 4 maja pod wydarzeniem na FB lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zdjęcie/ print screena trasy, którą przejechałeś/-łaś na rowerze (np. z Endomondo)
✔ otaguj zdjęcie #drclown #krecimynosem 
✔ spośród
 zgłoszeń rozlosujemy 4 zestawy nagród. Dodatkowo 1 zestaw poszerzony o niespodziankę otrzyma osoba, która przejedzie najwięcej kilometrów. Rozstrzygnięcie konkursu 7 maja. 
Zestaw nagród zawiera: Książkę "Duże sprawy w małych głowach", 3 gry edukacyjne firmy Clementoni (np. "Memo Cars 3", "Mówiące pióro 1000 pytań", "Zabawne słownictwo"), kosmetyki damskie, czerwony nos! 
Rozkręć się na uśmiech! 

 

Dane kontaktowe

Fundacja "Dr Clown"

ul. Jagiellońska 58 lok.128a, 03-468 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

Polityka prywatności

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone