fbpx

Plecaki dla dzieci bohaterów

Na dobry początek nowego roku szkolnego Fundacja „Dr Clown” przekazała kolorowe plecaki dla podopiecznych Fundacji Dorastaj z Nami.   

W poprzednich latach z okazji początku roku szkolnego organizowaliśmy dla dzieci i młodzieży anystresowe zajęcia z elementami „terapii śmiechem” w ramach akcji „Wesoły powrót do szkoły”. W tym roku, z racji obostrzeń związanych z pandemią, byliśmy zmuszeni zmienić plany, ale nie mogliśmy powstrzymać się przed podzieleniem się dobrą energią i tak nawiązaliśmy kontakt z Fundacją Dorastaj z Nami. 150 kolorowych plecaków, które mieliśmy dzięki współpracy z Hamelin Polska, powędruje na dobry początek roku szkolnego do dzieci bohaterów poległych na służbie. A żeby nie opuszczała ich moc uśmiechu, do każdego plecaka dołączyliśmy kolorowy nosek, znak rozpoznawszy Doktora ClownaAgata Bednarek, Prezes Fundacji „Dr Clown”

Nasza Fundacja wspiera edukację dzieci, których rodzice zginęli na służbie. Dokładamy wszelkich starań aby nasi Podopieczni odzyskali spokój i wiarę w lepszą przyszłość. Bardzo dziękujemy Fundacji „Dr Clown” za to, że dzieci bohaterów będą mogły w nowym roku szkolnym powrócić do nauki z nową energią i uśmiechem – powiedziała Magdalena Pawlak, Prezes Zarządu Fundacji Dorastaj z Nami.

 

O Fundacji Dorastaj z Nami: 

Fundacja Dorastaj z Nami to jedyna organizacja pozarządowa w Polsce, która od blisko 10 lat inspiruje różne grupy społeczne i biznesowe, aby działały razem na rzecz pomocy dzieciom strażaków, ratowników górskich, żołnierzy, policjantów, którzy zginęli lub zostali ciężko ranni podczas pełnienia służby publicznej. Celem działania Fundacji jest długotrwałe wspieranie dzieci w okresie edukacji od chwili przyjęcia do Fundacji aż do zakończenia przez nie nauki, maksymalnie do 25 roku życia. Dzięki działalności Fundacji, dzieci otrzymują regularną, szeroko rozumianą pomoc edukacyjną, psychologiczną, wsparcie finansowe oraz przygotowanie do podjęcia pracy i rozpoczęcia dorosłego życia. Od chwili powołania Fundacja Dorastaj z Nami objęła opieką 255 dzieci. Więcej o Fundacji Dorastaj z Nami: www.dorastajznami.org  KRS 0000361265 NR KONTA 29 1030 1508 0000 0008 1545 4006

Dane kontaktowe

Fundacja "Dr Clown"

ul. Jagiellońska 58 lok.128a, 03-468 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

Polityka prywatności

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone