fbpx

T-Mobile pomaga nam w dotarciu z "terapią śmiechem" do dzieci w szpitalach!

T-Mobile Polska pomaga nam w dotarciu do dzieci w szpitalach!

Mimo pandemii Fundacja „Dr Clown” kontynuuje swoją misję! Organizujemy tańce i pokazy magii pod oknami szpitali, aby dzieci poczuły nasze wsparcie i obecność. To jednak nie wszystko, bo łączymy się także online. Uruchomiliśmy Śmiechofon, poprzez który dzieci w szpitalach oraz te przebywające w domu, na kwarantannie, mogą się połączyć z Doktorami Clownami na wirtualną wizytę pełną uśmiechu. Chcemy, aby poprzez kontakt z nami, mogły zapomnieć na chwilę o chorobie czy konieczności izolacji od bliskich. 

T-Mobile Polska, chcąc nam pomóc utrzymać stały i pełen uśmiechu kontakt z dziećmi, przekazał nam ponad 50 tabletów wraz z oprogramowaniem oraz dostępem do sieci Internet, które trafią na wybrane dziecięce oddziały szpitalne. Na tabletach znajdą się nasze materiały edukacyjne m.in. cykl filmowy „Wirtualny Instytut Dobrej Zabawy”, a mali pacjenci będą mogli szybko i wygodnie połączyć się z Doktorami Clownami na Śmiechofonie.

 

Za pomoc w skonfigurowaniu tabletów serdecznie dziękujemy firmie FAMOC. Dzięki wsparciu FAMOC tablety posiadają filtr kontroli rodzicielskiej, a na urządzeniach można zainstalować wyłącznie aplikacje edukacyjne, rozrywkowe i gry wybrane przez Fundację "Dr Clown".  

Dane kontaktowe

Fundacja Dr Clown

ul. Powstańców Śląskich 87/U10B 01-355 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

Polityka prywatności

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone