fbpx

Zrób prezent podwójnie! Akcja z Gandalf.com.pl

Kupując książki w Gandalf.com.pl wspierasz Fundację „Dr Clown”

Książka jako prezent to jeden z najpopularniejszych, ale i najtrafniejszych pomysłów, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego obdarowanego. Po bestsellerowe pozycje warto udać się do księgarni internetowej gandalf.com.pl. W ramach akcji charytatywnej „Zrób prezent podwójnie” kupując książki w okresie od 10 grudnia do 10 stycznia jednocześnie wspieramy Fundację „Dr Clown”.

Zasady akcji są bardzo proste. Każdy, kto zakupi jakąkolwiek książkę na stronie księgarni Gandalf.com.pl, a następnie przy składaniu zamówienia wpisze specjalny kod DRCLOWN wesprze działania Fundacji „Dr Clown”. Dochód ze sprzedaży książek pomoże m.in. w kontynuowaniu programu „terapii śmiechem” dla  hospitalizowanych dzieci, osób niepełnosprawnych i seniorów ze szpitali i placówek specjalnych w całej Polsce.


Na gandalf.com.pl pośród tysiąca tytułów znajdą się kryminały, powieści sensacyjne i obyczajowe czy historyczne, książeczki dla dzieci, a także nowe wydania w atrakcyjnych cenach.

Gandalf.com.pl od lat współpracuje z Fundacją „Dr Clown”. Cieszymy się, że możemy wspierać organizację, która pomaga tak wielu dzieciom w potrzebie i dostarcza promyk radości w trudnych chwilach spędzanych w szpitalu. W tym roku chcemy wszystkich serdecznie zaprosić do kupowania książek na prezent, a my z przyjemnością przekażemy 5% kwoty zakupów na wsparcie działań Fundacji. Dzięki temu można połączyć dwie pasje - wartościowe czytanie książek oraz przyjemne pomaganie innym. – mówi Anetta Wilczyńska, Prezes Zarządu Gandalf Sp z o.o.

Nasza Fundacja od ponad 20 lat pomaga chorym zapomnieć o bólu i chorobie wykorzystując dobroczynne właściwości uśmiechu. Niestety z powodu pandemii nie możemy pojawiać się na szpitalnych oddziałach, ale odwiedzamy pacjentów wirtualnie. Zebrane fundusze pomogą nam rozwijać wirtualną terapią śmiechem i dotrzeć
z uśmiechem wszędzie tam, gdzie go brakuje. Szczególnie, że w obecnej sytuacji hospitalizowane dzieci są jeszcze bardziej odizolowane i mają utrudniony kontakt z bliskimi.
– mówi Agata Bednarek, Prezes Zarządu Fundacji
„Dr Clown”.

 

Dane kontaktowe

Fundacja Dr Clown

ul. Powstańców Śląskich 87/U10B 01-355 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

Polityka prywatności

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone