fbpx

Kia Motors Polska wspiera Fundację „Dr Clown”

Kia Motors Polska wspiera Fundację „Dr Clown”

 

Od  2017 r. Kia Motors Polska pomaga nam w misji niesienia uśmiechów do chorych dzieci. Dzięki naszej współpracy nasi lokalni Pełnomocnicy w Opolu, na Pomorzu oraz na Suwalszczyźnie mają do dyspozycji samochody KIA. Doktorzy Clowni wykorzystują je, aby odwiedzać chorych w szpitalach i placówkach specjalnych, a także podczas wszelakich akcji i spotkań docierając do mniejszych, okolicznych miejscowości.  

W tym roku po raz czwarty KIA Motors Polska przekazała nam darowiznę dla dzieci w szpitalach. Są to pakiety zawierające materiały plastyczne, puzzle, gry dydaktyczne, łamigłówki. Trafią one na 32 szpitalne oddziały w całej Polsce, zarówno do dużych miast jak Warszawa czy Rzeszów, jak i do mniejszych jak Milicz czy Olsztynek.

- Obecnie dzieci są odizolowane od realnych kontaktów z bliskimi, rówieśnikami czy wolontariuszami Fundacji „Dr Clown”. Chcielibyśmy aby ich czas wolny był mądrze zagospodarowany dlatego daliśmy im możliwość kreatywnej zabawy i twórczości, które stymulują rozwój ale też pomagają w radzeniu sobie ze stresem wynikającym z hospitalizacji i sytuacji pandemii - powiedział Wojciech Szyszko, dyrektor zarządzający Kia Motors Polska.

 

Dziękujemy!

 

Dane kontaktowe

Fundacja Dr Clown

ul. Powstańców Śląskich 87/U10B 01-355 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

Polityka prywatności

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone