fbpx

PRZEKAŻ 1% PODATKU NA UŚMIECH

Drukuj

 

Jaka jest codzienność dzieci w szpitalu? Smutek, ból, tęsknota za bliskimi, monotonia.... Ale Doktorzy Clowni potrafią odczarować szpitalną rzeczywistość i pomagają zapomnieć o chorobie i strachu! ❤💛 Odwiedziny wolontariuszy Fundacji "Dr Clown" pomagają przetrwać trudny czas leczenia oraz złagodzić napięcia spowodowane trudną sytuacją. 

 

Zachęcamy do przekazania swojego 1% podatku Fundacji "Dr Clown" KRS 0000024181

 

W czym pomoże Twój 1%?

Dzięki środkom z 1% podatku, Doktorzy Clowni mogą realizować program „terapii śmiechem” w szpitalach i placówkach specjalnych w całej Polsce i dotrzeć z uśmiechem wszędzie tam, gdzie go brakuje.

Wpłaty pochodzące z 1% w całości przekazywane są na działalność statutową Fundacji. Środki przeznaczane są również m.in. na rozwój działalności oddziałów Fundacji „Dr Clown” w kraju, na zakup materiałów plastycznych i akcesoriów niezbędnych do prowadzenia działań przez Doktorów Clownów, na profesjonalne szkolenia dla wolontariuszy, a także na zakup upominków dla dzieci w szpitalach. Ponadto środki z 1% pozwolą nam na rozwój usługi Śmiechofon umożliwiającej spotkania online z wolontariuszami oraz organizowanie animacji pod szpitalnymi oknami w dobie pandemii.

 

Numer KRS 0000024181 wpisz w momencie rozliczenia swojego PIT-a lub teraz w swoim profilu na stronie epit.podatki.gov.pl

#uśmiechleczy
#FundacjaDrClown

 

Dziękujemy za wielkie serca!

- Fundacja Dr Clown -