fbpx

Fundacja Dr Clown dziękuje pielęgniarkom

 

Akcja na Międzynarodowy Dzięń Pielęgniarek i Położnych w 40 miastach w Polsce

Wolontariusze Fundacji Dr Clown z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych, który obchodzony jest na całym świecie 12 maja, po raz kolejny przygotowali wyjątkową akcję dla pielęgniarek ze szpitali w ponad 40 polskich miastach.

Zaangażowanie, troskliwość, poświęcenie, a to wszystko dla dobra pacjentów. Na co dzień wspierają pacjentów nie tylko opieką, ale tez dobrym słowem. Rola pielęgniarek jest niezwykle istotna. Wolontariusze Fundacji Dr Clown w ramach Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych przygotowali paczki z upominkami, własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami, zaangażowali do współpracy lokalne cukiernie, piekarnie, kwiaciarnie – to wszystko by uhonorować pracę i wsparcie pielęgniarek. Akcja odbędzie się w ponad 40 miastach w całej Polsce.

Pielęgniarki są dla naszych wolontariuszy najbliższym kontaktem w szpitalach. To dzięki ich pomocy możemy wciąż odwiedzać dzieci na oddziałach, organizując animacje pod oknami i spotkania online z Doktorami Clownami. 12 maja jest więc idealną okazją do tego, aby uroczyście podziękować pielęgniarkom. Upominki i kartki dostarczymy na wszystkie oddziały, które odwiedzamy z programem terapii śmiechem. Łącznie obdarujemy kilka tysięcy pań pielęgniarek. – mówi Agata Bednarek, Prezes Zarządu Fundacji Dr Clown.

Akcja odbywa się w dniach 10 -12 maja i obejmuje takie miasta jak m.in.: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Przemyśl, Sieradz, Sanok, Sosnowiec, Suwałki, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra.

 

 Dziękujemy naszemu Partnerowi L’Oreal Professionnel Paris za przekazanie kosmetyków dla pielęgniarek. www.lorealprofessionnel.pl 

Dane kontaktowe

Fundacja Dr Clown

ul. Powstańców Śląskich 87/U10B 01-355 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

Polityka prywatności

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone