Wielki turniej gier planszowych w Kielcach

19 kwietnia na Oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach odbył się rodzinny Wielki Turniej Gier Planszowych. Turniej ten został zorganizowany dzięki współpracy z firmą Alexander Toys, która na ten cel przekazała nam dwa komplety emocjonujących gier - jeden został rozdany wygranym drużynom, a drugi zasilił półki oddziałowej świetlicy. Zespoły graczy stanęły w szranki w grach "Emotionz", „Gdybyś był”, "Nie śmiej się" i "Gorący Ziemniak.
To wielkie święto planszówek dla pacjentów odbyło się w szpitalach w 19 miastach: Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdańsku, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Kielcach, Lublinie, Olsztynie, Opolu, Sieradzu, Sosnowcu, Suwałkach, Szczecinie, Tarnowie, Toruniu, Wrocławiu i Zielonej Górze.

Dziękujemy firmie Alexander oraz dodatkowo Sylwi Sędek z kieleckiego oddziału Fundacji Spełnionych Marzeń, która małymi pacjentami onkologicznymi opiekuje się na co dzień, za pomoc w promocji tego wydarzenia wśród rodziców oraz obecność.

Więcej zdjęć na naszym FB: https://www.facebook.com/drclownkielce/

 

 

Dane kontaktowe

Fundacja "Dr Clown"

ul. Jagiellońska 58 lok.128a, 03-468 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

Polityka prywatności

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone