Kieleccy "Doktorzy clowni" w plenerze!

Międzynarodowy Dzień Dziecka to okres bardzo intensywnej pracy dla wolontariuszy Fundacji „Dr Clown”. W Kielcach „doktorzy clowni” oprócz systematycznej pracy w szpitalach na oddziałach dziecięcym brali także udział w imprezach plenerowych.
W sobotę 2 czerwca odbył się festyn organizowany przez Polski Związek Niewidomych Koło Kielce. Nasi wolontariusze malowali twarze, organizowali gry i zabawy oraz kręcili balony zebranym na tym wydarzeniu dzieciom.

Kolejna impreza odbyła się w Parku Miejskim w dniu 3 czerwca. Był to coroczny festyn organizowany przez Świętokrzyski Klub Abstynenta RAJ. Jak zwykle przyjęliśmy zaproszenie i wywoływaliśmy uśmiechy, malując dzieciakom twarze, modelując dla nich balony, ucząc ich żonglerki, porywając ich do szalonej zabawy z chustą oraz czarując na scenie. Zbiórka pieniędzy „Dar serca” prowadzona podczas festynu jest przeznaczona na paczki mikołajkowe dla naszych małych pacjentów.

Nie zabrakło nas w tym roku na Festiwalu Uśmiechu w Warszawie. Dr Wianuszek, Dr Niezapominajka, Dr Kokardka, Dr Smerfetka oraz Dr Melodyjka zasilili szeregi pozostałych "doktorów clownów" w czasie dorocznego święta Fundacji "Dr Clown", w czasie którego wolontariusze z całej Polski rozdają uśmiechy nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. W tym roku nasza reprezentacja kieleckiego oddziału Fundacji m.in. dołączyła do Spontanicznej Orkiestry Ulicznej prowadzonej przez wolontariuszy z Warszawy. Było głośno, sambowo i radośnie! 

Więcej zdjęć z wydarzeń na fb: https://www.facebook.com/drclownkielce/

 

 

Dane kontaktowe

Fundacja "Dr Clown"

ul. Jagiellońska 58 lok.128a, 03-468 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

Polityka prywatności

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone