Dzień Pluszowego Misia w Kielcach

Co roku 25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. W tym roku „Doktorzy clowni” tego dnia zorganizowali specjalną wizytę w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. Natomiast 27 listopada obchodzili święto misia w Szkole Podstawowej nr 14 Specjalnej w Kielcach.

25 listopada okazał się niezwykłym dniem dla naszych małych pacjentów ze Świętokrzyskiego Centrum Pediatrii przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. Tego dnia nie tylko spotkali się z kolorowymi wolontariuszami z Fundacji „Dr Clown”, ale także otrzymali pluszowe misie – przekazane przez Fundację Wioska Aniołów. Dodatkowo podczas wizyt towarzyszył naszym doktorom- Michał Steciak uczestnik programu The Voice of Poland, który wciągnął dzieci w muzyczną zabawę. 

Pluszowy miś jest bardzo ważną postacią, a w tym roku obchodził 116 urodziny,  dlatego nie poprzestaliśmy na tej wizycie i 27 listopada wybraliśmy się do Szkoły Podstawowej nr 14 Specjalnej im. Karola Wojtyły – papieża Polaka w Kielcach, aby z uczniami szkoły świętować te ważne urodziny. Ależ tam była wspaniała zabawa... tańczyliśmy misiowe tance, śpiewaliśmy misiowe piosenki i rysowaliśmy misiowe obrazki.

Więcej zdjęć z tych wydarzeń na naszym Fb: https://www.facebook.com/drclownkielce/

 

 

Dane kontaktowe

Fundacja "Dr Clown"

ul. Jagiellońska 58 lok.128a, 03-468 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

Polityka prywatności

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone