NOWY SPOT 1 % FUNDACJI „DR CLOWN”! BARBARA KURDEJ-SZATAN I JAROSŁAW BOBEREK POKAZUJĄ, ŻE ŚMIECH LECZY

Fundacja „Dr Clown” przedstawia nowy spot kampanii 1%! Udział wzięli: znana z promiennego uśmiechu Basia Kurdej-Szatan oraz gwiazdor polskiego dubbingu Jarosław Boberek. Pomysłodawcą filmu zatytułowanego „Śmiech leczy” jest agencja reklamowa PZL.

Fundacja „Dr Clown” zachęca do przekazywania 1% podatku na „Terapię śmiechem” nowym, niecodziennym spotem promocyjnym.

Doskonale wiem, jak ważny jest uśmiech i pozytywne nastawienie, szczególnie w obliczu choroby i życiowych trudności. Bliska jest mi idea „Terapii śmiechem”, realizowanej przez Fundację „Dr Clown”, dlatego już po raz kolejny wspieram działania Fundacji i gorąco wszystkich do tego zachęcam. Śmiech to najlepsze lekarstwo! – przekonuje Barbara Kurdej-Szatan, ambasadorka kampanii 1% Fundacji „Dr Clown”.

Pomysłodawcą kampanii 1% pod hasłem „Śmiech leczy!” jest agencja reklamowa PZL. Koncepcja kreatywna nawiązuje do typowych spotów farmaceutycznych. W filmie poajawiają się nietypowe „leki”, m.in. Hihotex i Witamina Ha-Ha.

Uśmiech leczy! Udowadniamy to już od 1999 roku, realizując program „Terapii śmiechem”. Dzięki życzliwości i hojności profesjonalistów, którzy zdecydowali się pracować dla nas pro bono, zyskaliśmy spot, który doskonale pokazuje, ze śmiech to najlepsze lekarstwo – mówi Anna Czerniak, prezes Fundacji „Dr Clown”.

Głosu i uderzeniowej dawki leczniczego śmiechu użyczył Jarosław Boberek, gwiazdor polskiego dubbingu, znany z ról kaczora Donalda i króla Juliana. W filmie zobaczyć można również kolorowych wolontariuszy Fundacji „Dr Clown”.

Film w reżyserii Marka Marlikowskiego wyprodukował dom produkcyjny OTO Film. Za postprodukcję odpowiedzialne jest studio Orka, za opracowanie muzyczne IMS S.A. a za udźwiękowienie Cafe Ole.

Wszyscy twórcy filmu pracowali przy nim pro bono, za co Fundacja „Dr Clown” dziękuje im z całego serca.

 

Dane kontaktowe

Fundacja "Dr Clown"

ul. Jagiellońska 58 lok.128a

03-468 Warszawa

tel. (+48 22) 854 05 01

Newsletter

© 2015 Dr Clown . All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone