FUNDACJA „DR CLOWN” DOŁĄCZA DO KAMPANII „NAPISZ TESTAMENT”

Fundacja „Dr Clown” dołączyła do Kampanii „Napisz Testament”. Kampania „Napisz Testament” to ogólnopolska akcja społeczna, której celem jest edukacja Polaków w dziedzinie testamentów oraz zachęcanie ich do uwzględniania w testamentach uczciwych i transparentnych organizacji pozarządowych.

Jeśli masz przekonanie, że smutek można leczyć i chcesz nam pomóc w tym, by "doktorzy clowni" obejmowali opieką jeszcze więcej szpitali i placówek specjalnych, a także rozdawali jeszcze więcej czerwonych nosków, pamiętaj o Fundacji „Dr Clown” w swoim testamencie. Po zabezpieczeniu swych bliskich możesz ofiarować cząstkę gromadzonych przez swoje życie dóbr dzieciom i dorosłym w szpitalach. Twój gest i pamięć o nas w testamencie będzie procentował przez przyszłe lata i pomoże Fundacji „Dr Clown” sprawić, by żaden chory nie był smutny i samotny.

W ciągu życia angażujemy się w działania, w które wierzymy. Wspieramy idee, które są dla nas ważne. Potrzeba poczucia sensu istnienia staje się szczególnie istotna u schyłku życia, gdy szukamy sposobu, by pozostawić po sobie trwały ślad.

Ostatnia wola może być wtedy formą zatroszczenia się o przyszłość rodziny i bliskich, ale również drogą, aby zmienić nasz świat na radośniejszy i przyjaźniejszy. Może pomóc „doktorom clownom” leczyć smutek u chorych w całej Polsce.

Twoja decyzja o uczynieniu zapisu testamentowego na rzecz Fundacji „Dr Clown” zaowocuje tysiącami nowych uśmiechów w szpitalach przez kolejne lata.

 

Jak to zrobić?

Wbrew obawom nie jest to czynność skomplikowana. Testament bowiem można napisać odręcznie lub z pomocą notariusza.

W pierwszych z wymienionych przypadków pamiętaj aby był on spisany odręcznie, podpisany i opatrzony datą. Jeśli chodzi o testament sporządzony w obecności notariusza, jest to koszt od 50 zł netto.

 

W testamencie możesz:

•          Ustanowić Fundację „Dr Clown” swoim jedynym spadkobiercą bądź przekazać konkretne składniki majątku czy dowolną kwotę pieniężną.

•          Zobowiązać swego spadkobiercę ustawowego albo testamentowego do spełnienia konkretnego świadczenia majątkowego na rzecz Fundacji

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy Cię do osobistego kontaktu z nami. Osobą odpowiedzialną jest p. Katarzyna Dera, tel. 516 034 688

Dowiedz się dlaczego warto napisać testament na stronie www.strona.napisztestament.org.pl

Dane kontaktowe

Fundacja "Dr Clown"

ul. Jagiellońska 58 lok.128a

03-468 Warszawa

tel. (+48 22) 854 05 01

Newsletter

© 2015 Dr Clown . All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone