KOLOROWANKI „DOKTORA CLOWNA” DLA SZPITALI W 21 MIASTACH OD FUNDACJI „DR CLOWN”

Śmiech to bardzo poważna i ważna sprawa. Dlatego Fundacja „Dr Clown” szuka stale nowych sposobów, aby dbać o to, by uśmiech nie znikał z twarzy chorych . Tym razem zaniesie podopiecznym z całej Polski wesołe Kolorowanki „Doktora Clowna” z rebusami edukacyjnymi. Dzieci będą mogły z tej okazji wziąć udział w wesołych animacjach, konkursie z nagrodami oraz wspólnie z „doktorami clownami” zagrać w grę „Nie śmiej się”. Partnerem akcji jest firma Alexander.

 Akcja odbędzie się w maju w szpitalach w 21 wybranych polskich miastach: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Kielcach, Krakowie, Lesznie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Rzeszowie, Sieradzu, Szczecinie, Toruniu i Warszawie, Wrocławiu, Zielonej Górze, Lublinie, Opolu, Bielsku-Białej, Katowicach i Sosnowcu.

„Doktorzy clowni” przeprowadzą z małymi pacjentami zabawy z elementami terapii śmiechem, będą  wspólnie z hospitalizowanymi dziećmi grać w grę „Nie śmiej się”.

Aby pamięć o radosnych, magicznych chwilach pozostała na dłużej, mali pacjenci otrzymają również barwną Kolorowankę „Doktora Clowna”. Książeczka zawiera strony do kolorowania, rebusy i zabawy edukacyjne. Wolontariusze Fundacji „Dr Clown” przekażą dzieciom w szpitalach w sumie 10 000 takich książeczek. Sponsorem gier i kolorowanek jest firma Alexander.

Obdarowane kolorowanką dzieci będą mogły wziąć udział w konkursie z nagrodami. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 20 czerwca. Szczegóły i regulamin konkursu dostępne są   tutaj >>

 

Dane kontaktowe

Fundacja "Dr Clown"

ul. Jagiellońska 58 lok.128a

03-468 Warszawa

tel. (+48 22) 854 05 01

Newsletter

© 2015 Dr Clown . All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone