„ZAMEK SNÓW” – PIĘKNA PŁYTA Z BAŚNIOWYMI KOŁYSANKAMI POD PATRONATEM FUNDACJI „DR CLOWN”

„Zamek snów” to płyta z autorskimi piosenkami-kołysankami o baśniowej tematyce. Bajkowe przygody władcy zamku i jego rycerzy oraz opowieści o tym, w jaki sposób przychodzą do nas piękne sny, to wspaniała propozycja dla dzieci i ich opiekunów. Dlatego Fundacja „Dr Clown” objęła patronat nad płytą. Premiera „Zamku Snów”, wydanego dzięki zbiórce na Polak Potrafi, ma miejsce 8 września.

 

"Zamek Snów" jest to płyta z „bajko-kołysankami”. Jej twórcy - Natalia Mieśnik i Paweł Pochyluk - wspólnie pracowali nad muzyką, tekstami i wszystkim, co związane jest z tym albumem. Nagrania odbywały się w domowym zaciszu Harry Sound Studio.

Na płycie można znaleźć bajkowe przygody władcy zamku i jego rycerzy. Dowiemy się, w jaki sposób przychodzą do nas piękne marzenia senne. Usłyszymy historie rycerzy, którzy każdej nocy przemierzają wiele krain, walcząc o dobre sny.

Mamy nadzieję, że teksty oraz muzyka pozwolą na chwilę oderwać się od codzienności I ponieść w przestrzeń marzeń i sennych wyobrażeń – mówią twórcy płyty. 

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni, że wiele osób uwierzyło w nasze marzenie i dzięki zbiórce na Polak Potrafi możemy wydać płytę Zamek Snów – dodają.

Natalia Mieśnik: Jestem urodzoną optymistką. Zawsze się uśmiecham, bo wierzę, że uśmiech przyciąga cudownych ludzi i dobre uczucia. Od małego gram na instrumentach strunowych. Od lat niezmiennie trwam przy altówce ale marzy mi się nauka gry na wiolonczeli. Dużo śpiewam! Dźwięki otaczają mnie cały czas i mam ich ciągły niedosyt. Ta płyta jest spełnieniem moich marzeń, wyzwaniem i niesamowitą przygodą.

Paweł Pochyluk: Wierzę w to, że dobro dane innym wraca do nas ze zdwojoną siłą. Każdego dnia staram się realizować postawione cele i spełniać marzenia. Jednym z nich jest nagranie płyty, która będzie przenosiła zarówno małych jak i dużych w magiczny świat. Krainę, w której będą mogli oddać się beztroskim marzeniom. Uwielbiam niezależność, dlatego gram, śpiewam, nagrywam i robię wszystko co związane jest z produkcją muzyki w swoim własnym studio. Tworzenie jest czymś niesamowitym, dlatego tym co stworzę, chcę się dzielić z innymi.

Część utworów z „Zamku Snów” dostępna jest na Youtube:

Dane kontaktowe

Fundacja "Dr Clown"

ul. Jagiellońska 58 lok.128a, 03-468 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

Polityka prywatności

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone