WARSAW CHARITY RUN - RUSZYŁY ZAPISY!

Pobiegnij dla chorych dzieci! Warsaw Charity Run 2018 wspiera podopiecznych Fundacji „Dr Clown”. Ruszyły zapisy! 

Uśmiech pokonuje wszelkie bariery i pomaga przezwyciężyć przeciwności, tak też będzie podczas tej imprezy. 9 czerwca w Warszawie odbędzie się Warsaw Charity Run – charytatywny bieg z przeszkodami, impreza towarzysząca Festiwalowi Uśmiechu Fundacji „Dr Clown”. Bieg wesprze „Terapię śmiechem” chorych dzieci w szpitalach, prowadzoną przez Fundację „Dr Clown”. Weź udział, pomóż chorym dzieciom i przywróć im radość!

 Warsaw Charity Run to część cyklu Spartan Race – biegów z przeszkodami o różnym stopniu trudności, odbywających się w Stanach Zjednoczonych oraz 30 krajach całego świata. Warszawski bieg odbędzie się na Krakowskim Przedmieściu i obejmie dystans 4 km oraz 10 przeszkód. W zależności od kondycji zawodnicy pokonają go w czasie ok. 30-40 min. Połowa dochodu z wpisowego na bieg zostanie przekazana na rzecz „Terapii śmiechem” małych pacjentów, prowadzonej przez wolontariuszy Fundacji „Dr Clown”.

Zapraszamy do udziału w biegu wszystkich, którym leży na sercu dobro chorych dzieci w szpitalach. Pragniemy, aby 9 czerwca na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie było z nami jak najwięcej biegaczy, którzy okażą wsparcie dla „Terapii śmiechem” chorych dzieci i pomogą nam przynosić uśmiech hospitalizowanym maluchom. To dla nas symboliczne: tak, jak uśmiech pozwala pokonać bariery między ludźmi, wspiera w przezwyciężaniu trudności i walce z chorobą, tak biegacze, pokonując przeszkody, pomogą zanieść uśmiechy dzieciom w szpitalach – komentuje Anna Czerniak, Prezes Fundacji „Dr Clown”.

W programie biegu znalazły się dodatkowe atrakcje i wyzwania festiwalowe, m.in. siłowanie na rękę. Jak zaznaczają organizatorzy, na biegaczy, którzy ukończą bieg, czekają, między innymi, medal, duma i wspaniałe wspomnienia.

Zapisy na Warsaw Charity Run już ruszyły – formularz zapisu i więcej informacji znajdują się na stronie: http://www.spartanrace.pl/pl/race/detail/4196/overview

Warsaw Charity Run jest imprezą towarzyszącą 10. Festiwalowi Uśmiechu Fundacji „Dr Clown”. To doroczne święto radości z pokazami iluzji, żonglerki i warsztatami twórczymi, z udziałem „doktorów clownów” i gwiazd. 10. Festiwal Uśmiechu odbędzie się w godzinach 13-20 w Warszawie w okolicach Placu Zamkowego oraz w Opolu.

 

Dane kontaktowe

Fundacja "Dr Clown"

ul. Jagiellońska 58 lok.128a

03-468 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01

e-mail: info@drclown.pl

 

Newsletter

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone