ŚWIĄTECZNY KONCERT SGH GRA DLA FUNDACJI "DR CLOWN"!

XIII Świąteczny Koncert SGH nadchodzi! Podczas dotychczasowych edycji zebrano ponad 250 000 zł i obecnie jest to prawdopodobnie największa studencka akcja charytatywna w Polsce. W tym roku Świąteczny Koncert SGH wspiera Fundację “Dr Clown”. Oprócz wielkiego koncertu 17 grudnia już teraz trwają akcje towarzyszące -  licytacje charytatywnych kolacji z gwiazdami i studentami, oraz aukcje wyjątkowych przedmiotów z autografami, voucherów na warsztaty, biletów itp.

Wielki koncert!
Koncert obędzie się 17 grudnia o 20:00 w warszawskim Palladium.  Co roku gromadzi około 2 tysięcy osób - zarówno studentów, jak i przedstawicieli każdego pokolenia.  Na scenie wystąpią utalentowani artyści z warszawskich uczelni, a także goście specjalni czyli zespół Tęskno oraz Nick Sinckler. Oprócz świątecznych przebojów w ciekawych aranżacjach, na gości czekają kawiarenka, loteria oraz licytacje na żywo! Wstęp wolny!

Na kolację z gwiazdą
Internetowe licytacje odbywają się na stronie Charytatywni Allegro do 18 grudnia. Do wyboru m.in.: kolacja z Red Lipstick Monster, Kasią Sokołowską, Maciejem Orłosiem, raperem Mata, zespołem Kwiat Jabłoni i Karolem Paciorkiem. Czekają także podpisane buty Krychowiaka, koszulka Milika i płyty z autografami: Bocelliego, Zalewskiego, Mikromusic, Cigarettes After Sex. To nie wszystko! Vouchery na tatuaże, warsztaty, bilety… Na sprzedaż idą także kolacje ze studentami SGH - prezesami organizacji studenckich czy wybitnymi sportowcami.

Cały przychód z licytacji oraz ten zebrany podczas koncertu zostanie przekazany na rzecz Fundacji  „Dr Clown”, dzięki czemu wolontariusze będą mogli zanieść uśmiech do jeszcze większej liczby chorych dzieci w szpitalach. Dziękujemy za pomoc i wsparcie misji "leczenia śmiechem"!

 

Więcej informacji:

WWW: swiatecznie.org 

Facebook: https://www.facebook.com/swiatecznesgh

Instagram: https://www.instagram.com/swiateczny_koncert_sgh/

YouTube: https://www.youtube.com/user/SwiatecznyKoncertSGH/

Licytacje: http://bit.ly/XIIIlicytacje

Dane kontaktowe

Fundacja "Dr Clown"

ul. Jagiellońska 58 lok.128a, 03-468 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

Polityka prywatności

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone