"DR CLOWN" W ZDUŃSKIEJ WOLI

Dnia 03 lipca 2018 po raz pierwszy oficjalnie swoje kroki postawiliśmy w Zduńskowolski Szpital Powiatowy Sp. z.o.o. w Zduńskiej Woli.

Dzięki uprzejmości władz szpitala od razu mogliśmy też przygotować do pracy pierwszych Zduńskowolskich wolontariuszy. Szkoliliśmy, uczyliśmy, żartowaliśmy a wszystko po to, żeby po raz pierwszy powędrować na szpitalne korytarze.

I stało się !

 

10 lipca 2018 roku pierwsze historyczne wejście na oddział dzieci starszych i dzieci młodszych tutejszego szpitala. Sieradzcy doktorzy clowni w towarzystwie Dr Bąbelka (pierwszy wolontariusz w szpitalu zza miedzą) wyruszyli na poszukiwanie dzieci. Jeszcze tego nie było, żeby do sal szpitalnych trzeba było się czołgać, jak żmijki, ale doczłapaliśmy się i hej ! A co najfajniejsze? Spotkaliśmy tam wielu czarodziejów i super zbijaczy bombelkowych bomb. Nauczyliśmy się także co to są oligopeptydy... A wy wiecie? I liczyć po kolei do 10. Jeden, dwa, cztery, osiem. Dzięki księżniczki za tę wiedzę.

Można sobie tylko wyobrazić jak wielka jest nasza radość, że w kolejnym szpitalu może pracować”Dr Clown” i dostarczać uśmiechy chorym pacjentom.

Jeśli chciałbyś pomagać w Sieradzu lub Zduńskiej Woli napisz:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane kontaktowe

Fundacja "Dr Clown"

ul. Jagiellońska 58 lok.128a, 03-468 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

Polityka prywatności

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone