Szczeciński Pamiętnik "Doktora Clowna"

Był piękny słoneczny dzień. Grupka młodych ludzi zebrała się u bram szpitala. Dla niektórych z nich była to pewnego rodzaju norma, wiedzieli czego się spodziewać. Wśród nich była jednak nowicjuszka, która z nieco większym podekscytowaniem czekała na rozwój wydarzeń.

Pobłądzili nieco jednak w końcu trafili na odział pediatrii dziecięcej. Nie mogło być inaczej przecież dr.Naspokojnie nie traci tak łatwo wewnętrznej równowagi. Możecie wierzyć lub nie, ale to co przebranie robi z człowiekiem nie da się tak po prostu opisać. Tego trzeba doświadczyć. Czerwony nos, strój pikaczu, hipisa czy też wielkie okulary przez,które świat wygląda  jakoś lepiej. Nie wspominając już o magicznej rożce czy chustkach do żonglowania .Nasza ekipa była gotowa  do działania. Zaczęło się. Lekkie napięcie ramion, jakiś taki mały strach ustąpiły miejsca ciekawości kto dziś będzie po drugiej stronie drzwi...

 Gracjan – siedział sam i jakby na nas czekał .Wyrósł już dawno z baloników ale na pewno nie z uśmiechu. Więc nasza wizyta była miłym akcentem- czymś jak wietrzenie pomieszczenia albo zapaleniem świecy – zmienia się energia .Na tę pozytywną tak potrzebną w procesie zdrowienia :) Kolejne cudowne spotkanie - trzy młode damy- które również trochę z początku zdystansowane .W końcu już nie dzieci ale czyjaś wizyta zawsze cieszy:)  No i jeszcze ta cudowna dziewczynka, która swym wdziękiem nas zauroczyła. Bawiła się plastykowymi mufinkami które przepięknie pachniały. I jak się okazało kochała się malować miała w tym celu na dnie szafy przechowywaną skrzynie kosmetyków schowaną  - to się nazywa prawdziwa artystka :)

Tak był piękny słoneczny dzień lecz po wyjściu ze szpitala młodym ludziom było cieplej. Ponieważ grzały i ich serca napełnione radością i uśmiechem :)

Dziekujemy Wam za spotkania na zawsze pozostające w sercu <3 nasi Kochani Podopieczni Fundacji "Dr Clown"

Dane kontaktowe

Fundacja "Dr Clown"

ul. Jagiellońska 58 lok.128a, 03-468 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

Polityka prywatności

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone