WARSZTATY PLASTYCZNE I ŚMIECHOTERAPIA DLA SENIORÓW

Fundacja ''Dr Clown'' wychodzi również naprzeciw potrzebom osób starszych, które często borykają się z samotnością, wykluczeniem oraz smutkiem. Wierzymy, że moc uśmiechu jest w stanie na nowo pokolorować świat, który czasem wydaje się być szary.

Dzięki wsparciu finansowym firmy DB CARGO Polska oraz zaangażowaniu pracowników DB Port Szczecin dnia 24.10.2019 udało się przeprowadzić warsztaty plastyczne połączone ze śmiechoterapią dla seniorów z Domu Kombatanta przy ulicy Kruczej w Szczecinie.

Nasza wiara w to, że uśmiech leczy i tym razem nie zawiodła:)

Na zajęciach przeprowadzonych przez wolontariuszy Fundacji ''Dr Clown'' oraz pracowników firmy DB CARGO Polska nie zabrakło wzruszeń i radości. Przenieśliśmy się do krainy wyobraźni, gdzie śmiech jest jak śpiew a zwykłe przedmioty dnia codziennego są okazją wydobycia z pamięci pięknych wspomnień.

Kolorów też nam nie zabrakło bo wspólnymi siłami zrobiliśmy piękne witraże na szkle.

Po akcji umieściłam zdjęcia na Facebooku szczecińskiego oddziału, po chwili od ich publikacji napisał do mnie mój kolega, że od samego patrzenia na ten post poprawił mu się humor. Myślę,że nikogo nie trzeba przekonywać, że dobro wraca. Żyjmy zatem tak, by uczynić ten świat nieco lepszym, nieco bardziej kolorowym i o wiele bardziej uśmiechniętym :)

Dziękujemy serdecznie! 

 

 

 

Dane kontaktowe

Fundacja "Dr Clown"

ul. Jagiellońska 58 lok.128a, 03-468 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

Polityka prywatności

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone