Akcje

 

Taką korespondencję mogliście Państwo od nas otrzymać:

 

Szanowni Państwo

Dzięki Państwa pomocy jesteśmy w stanie codziennie nieść uśmiech chorym dzieciom w szpitalach, pomagać, pocieszyć i wciągnąć w zabawę żeby chociaż na chwilę przegonić troski i smutki związane z pobytem w szpitalu z dala od bliskich.

Optymizm i otwarta postawa na świat i ludzi jest bardzo ważna, nasze dzieciństwo ma olbrzymi wpływ na to jaki mamy stosunek do otaczającej nas rzeczywistości.

Pragniemy dzielić się z Państwem wrażeniami z naszej codziennej działalności , pobytu w szpitalu, smutku, niesienia pomocy jak również wielu innych ważnych problemów z którymi spotykamy się na co dzień – o tym wszystkim piszemy w naszych listach które wysyłamy do Was.

Pragniemy z całego serca żeby Przyjaciele Fundacji „Dr Clown” mieli okazję spojrzeć na Świat oczami naszych terapeutów, dostrzec to co na co dzień jest niedostrzegalne, w każdym liście dziękujemy wam za dotychczasowa pomoc bo to dzięki Wam ona w ogóle jest możliwa, pragniemy żebyście byli dumni z pomocy którą nam udzielacie – macie powód do dumy ponieważ jak to mawiał Albert Camus „Kiedy ciało jest smutne, serce powoli umiera” a wspólnymi siłami jesteśmy w stanie przeganiać smutki.

Od czasu do czasu wysyłamy również nasze listy do osób które wcześniej nie miały styczności z Fundacją „Dr Clown”, zapewniamy że wysyłka kierowana jest tylko i wyłącznie do osób które wyraziły zgodę na przetwarzanie danych.

Dane kontaktowe

Fundacja "Dr Clown"

ul. Jagiellońska 58 lok.128a, 03-468 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

Polityka prywatności

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone