fbpx

FAQ

Otrzymałam/em przesyłkę listowną i adres siedziby Fundacji podany na blankiecie różni się od adresu podanego w poprzedniej wysyłce. Czy ten adres jest prawidłowy i czy na pewno Fundacja „Dr Clown” wysłała mi tę korespondencję?

Tak, w wysyłce jest podany nowy adres Fundacji „Dr Clown”. Jesteśmy w trakcie zmiany siedziby. Już teraz jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nowym adresem:

ul. Powstańców Śląskich 87/U10B

01-355 Warszawa

Niemniej, z uwagi na oczekiwanie na wprowadzenie nowego adresu do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS), nadal widoczny jest w nim nasz stary adres, tj. ul. Jagiellońska 58/128A, 03-468 Warszawa

Otrzymałam/em przesyłkę listowną i numer konta podany na blankiecie różni się od numeru podanego w poprzedniej wysyłce, czy ten numer jest prawidłowy i czy na pewno Fundacja „Dr Clown” wysłała mi tą korespondencję?

Tak, to na pewno korespondencja od Fundacji „Dr Clown”. Numery kont są przy każdej wysyłce przypisywane na nowo, tak niestety jest zbudowany system.

Otrzymałam/em przesyłkę listowną i numer konta podany na blankiecie różni się od numeru podanego na stronie , czy ten numer jest prawidłowy i czy na pewno Fundacja „Dr Clown” wysłała mi tą korespondencję?

Tak, to na pewno korespondencja od Fundacji „Dr Clown”. Przy naszej wysyłce, każda osoba, która otrzyma list ma własny numer konta przypisany tylko do niej na potrzeby tej wysyłki, numer zmienia się po każdej wysyłce, więc kolejna korespondencja zawiera już nowy numer.

Do moich drzwi zapukał młody człowiek podający się za wolontariusza Fundacji „Dr Clown” prosząc o datek na rzecz chorych dzieci, czy to na pewno wolontariusz Fundacji „Dr Clown”?

Nie!! Fundacja „Dr Clown” nie może prowadzić i nie prowadzi zbiórki pieniędzy w taki sposób – każdy taki przypadek prosimy natychmiast zgłaszać na policję.

Dane kontaktowe

Fundacja "Dr Clown"

ul. Jagiellońska 58 lok.128a, 03-468 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

Polityka prywatności

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone