fbpx

FAQ

Otrzymałam/em przesyłkę listowną i adres siedziby Fundacji podany na blankiecie różni się od adresu podanego w poprzedniej wysyłce. Czy ten adres jest prawidłowy i czy na pewno Fundacja Dr Clown wysłała mi tę korespondencję?

Tak, w wysyłce jest podany nowy adres Fundacji Dr Clown. Teraz jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nowym adresem:

ul. Powstańców Śląskich 87/U10B

01-355 Warszawa

Adres ten jest także widoczny w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS)

Otrzymałam/em przesyłkę listowną i numer konta podany na blankiecie różni się od numeru podanego w poprzedniej wysyłce, czy ten numer jest prawidłowy i czy na pewno Fundacja Dr Clown wysłała mi tą korespondencję?

Tak, to na pewno korespondencja od Fundacji Dr Clown. Numery kont są przy każdej wysyłce przypisywane na nowo, tak niestety jest zbudowany system.

Otrzymałam/em przesyłkę listowną i numer konta podany na blankiecie różni się od numeru podanego na stronie , czy ten numer jest prawidłowy i czy na pewno Fundacja Dr Clown wysłała mi tą korespondencję?

Tak, to na pewno korespondencja od Fundacji Dr Clown. Przy naszej wysyłce, każda osoba, która otrzyma list ma własny numer konta przypisany tylko do niej na potrzeby tej wysyłki, numer zmienia się po każdej wysyłce, więc kolejna korespondencja zawiera już nowy numer.

Do moich drzwi zapukał młody człowiek podający się za wolontariusza Fundacji Dr Clown prosząc o datek na rzecz chorych dzieci, czy to na pewno wolontariusz Fundacji Dr Clown?

Nie!! Fundacja Dr Clown nie może prowadzić i nie prowadzi zbiórki pieniędzy w taki sposób – każdy taki przypadek prosimy natychmiast zgłaszać na policję.

Dane kontaktowe

Fundacja Dr Clown

ul. Powstańców Śląskich 87/U10B 01-355 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

Polityka prywatności

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone