DZIĘKUJEMY!

Co jakiś czas informujemy Państwa o nowym wsparciu, przekazanym naszej Fundacji przez osoby o dobrych sercach. Dzisiaj darowizna finansowa napłynęła do nas ze stolicy Dolnego Śląska, od wrocławskiej Agencji AFTERWEB ( https://afterweb.pl/ ). To kolejny powód do radości, dlatego z przyjemnością dzielimy się nim z Państwem. Warto pomagać potrzebującym!

 

DZIĘKUJEMY!

Dziś do naszej Fundacji napłynęło wsparcie od firmy DIOLUT: https://diolut.pl/ oferującej narzędzia przeznaczone do serwisów elektronicznych. Serdecznie dziękujemy za pomoc finansową, z której skorzystają nasi Podopieczni. A korzystając z okazji, wszystkie osoby śledzące nasze aktualności, również zachęcamy do niesienia pomocy!

 

 

BARDZO DZIĘKUJEMY GOLDEN ROSE!

Wolontariusze Fundacji "Dr Clown" wchodzą na szpitalne oddziały by "wyczarować" tam krainę uśmiechu. Dzieje się to miedzy innymi dzięki ich bajkowym, tęczowym strojom i kolorowemu makijażowi.  ( Dzieci i dorośli zapominają o chorobie i obawach dotyczących leczenia - w zamian za to wyzwala się w nich dobra energia potrzebna do wyzdrowienia. )
W gronie firm i osób dzięki, którym "Doktorzy Clowni" mogą leczyć uśmiechem pojawił się nowy przyjaciel. To Firma Golden Rose, która przekazała nam swoje kolorowe kosmetyki do makijażu. 
Bardzo dziękujemy Golden Rose! Każdy uśmiech zmienia świat!
DZIĘKUJEMY!

Chcielibyśmy podziękować i wyróżnić wrocławską firmę INSEO (https://www.inseo.pl/ ), która przekazała darowiznę na rzecz naszych Podopiecznych. To bardzo miły gest! Mamy nadzieję, że taka postawa zachęci również Państwa do przekazywania darowizn na cele charytatywne – warto pomagać!

 

 

 

Dane kontaktowe

Fundacja "Dr Clown"

ul. Jagiellońska 58 lok.128a, 03-468 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

Polityka prywatności

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone