10-lecie oddziału Fundacji "Dr Clown" w Kielcach

8 czerwca będziemy obchodzić jubileusz 10-lecia oddziału Fundacji "Dr Clown" w Kielcach. Rozpoczynamy o 12:00 wesołym korowodem "doktorów clownów" z Pl. Artystów przez ul. Sienkiewicza na dziedziniec Muzeum Zabawek i Zabawy. W godzinach 12:30-18:00 zapraszamy na wspólną zabawę. W imprezie uczestniczyć będzie 40 wolontariuszy "doktorów clownów" z różnych miast Polski.
Co przygotowaliśmy?
1. Od godziny 13:00 o każdej równej godzinie tańce, gry i zabawy grupowe, konkursy z nagrodami, duże bański mydlane i bitwy wodne.
2. Przez całą imprezę:
STREFA GIER XXL: curling, kręgle itp.
STREFA CYRKOWA: nauka żonglerki, mini szczudła, zabawy z użyciem rekwizytów cyrkowych
STREFA KREATYWNA: malowanie wielkoformatowe na foli i płótnie, zabawy sensoryczne m.in. kulki hydrożelowe, masy plastyczne, gra detektyw, wykonywanie gniotków antystresowych, malowanie twarzy
STREFA "ECO ZABAWKA": szycie przytulanek oraz robienie lalek motanek (od godz. 15:00). Zabawki zostaną przekazane podopiecznym Fundacji!
STREFA WYZWAŃ: rodzinna gra miejska z użyciem smartfonów (w godzinach 13:00-16:00, grupy do 4-5 osób) oraz łowienie dobrych myśl z możliwością złowienia nagrody.
Partnerem wydarzenia jest Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach <3
Wstęp bezpłatny! Zapraszamy!
NABÓR WOLONTARIUSZY W STARACHOWICACH!

Zapraszamy wszystkich od 18 r.ż, którzy chcieliby zaangażować się w wolontariat w Fundacji "Dr Clown" i odwiedzać małych pacjentów na oddziale pediatrycznym Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach oraz w innych placówkach współpracujących z Fundacją.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 17 maja 2016 o godzinie 15:30 w sali 202 na II piętrze w części administracyjnej budynku Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej przy ul.Radomskiej 70 w Starachowicach.

 W czasie spotkania dowiecie się na czym polega praca "doktora clowna" oraz w praktyce poznacie kilka cyrkowych sztuczek, które przydadzą się w pracy z naszymi podopiecznymi.

 

Szczegółowych informacji udziela Pełnomocnik Oddziału Kielce pod numerem tel. 784 399 253 lub drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji:

Zadanie realizowane przez wsparciu finansowym Samorządu Województwa Świętokrzyskiego, w ramach projektu "Uśmiech - podaj dalej!"

Dane kontaktowe

Fundacja "Dr Clown"

ul. Jagiellońska 58 lok.128a, 03-468 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

Polityka prywatności

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone