NABÓR WOLONTARIUSZY W STARACHOWICACH!

Zapraszamy wszystkich od 18 r.ż, którzy chcieliby zaangażować się w wolontariat w Fundacji "Dr Clown" i odwiedzać małych pacjentów na oddziale pediatrycznym Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach oraz w innych placówkach współpracujących z Fundacją.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 17 maja 2016 o godzinie 15:30 w sali 202 na II piętrze w części administracyjnej budynku Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej przy ul.Radomskiej 70 w Starachowicach.

 W czasie spotkania dowiecie się na czym polega praca "doktora clowna" oraz w praktyce poznacie kilka cyrkowych sztuczek, które przydadzą się w pracy z naszymi podopiecznymi.

 

Szczegółowych informacji udziela Pełnomocnik Oddziału Kielce pod numerem tel. 784 399 253 lub drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji:

Zadanie realizowane przez wsparciu finansowym Samorządu Województwa Świętokrzyskiego, w ramach projektu "Uśmiech - podaj dalej!"

Dane kontaktowe

Fundacja "Dr Clown"

ul. Jagiellońska 58 lok.128a, 03-468 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

Polityka prywatności

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone