SIERADZ- WARSZTATY "DLA SZCZYPIORA I SENIORA"

"Dla szczypiora i seniora" to projekt skierowany dla:seniorów, osób z niepełnosprawnościami, dzieci z rodzin wielodzietnych bądź pozostających w trudnej sytuacji życiowej lub zdrowotnej oraz wolontariuszy "doktorów clownów".

Zainteresowani będą mogli wziąć udział w czterech uśmiechniętych warsztatach:

- integrujących grupę - warsztaty z dużą dawką uśmiechu, dla dużych i małych, grubych i chudych, młodych i starszych. (Warsztat ok. 4 godzin)

- plastycznych - warsztaty prowadzone różnymi technikami, podczas których będzie można rozwijać swoją twórczą wrażliwość oraz miło spędzić czas.

( warsztat ok. 4 godzin)

- muzycznych- to czas na spotkanie z muzyką i śpiewem i tańcem. A wszystko to okraszone dużą dawką uśmiechu pozwoli na przeniesienie się w muzyczny świat.

( warsztat około 4godzin)

- teatralnych- ani Romeo, ani Julia nie wpiszą się w temat tego warsztatu, chyba, że nabiorą zupełnie innego wymiaru:) Będą to wyjątkowo śmieszne warsztaty - improwizacji teatralnej.
( warsztat ok 10 godzin)

 

Najważniejsze w całym projekcie jest spotkanie człowieka z człowiekiem, który pomimo swoich niedoskonałości jest w stanie uczestniczyć w różnego rodzaju aktywnościach z innymi. Miło nam będzie dzielić czas również z Tobą!

 

Jeśli chcieliby Państwo współtworzyć z nami te uśmiechnięte warsztaty. Zachęcamy do wysłania formularza znajdującego się tutaj:
https://docs.google.com/forms/d/1aSSnRh_VzVOr-qHeZY3oqYALiaKdbAvlhdrktivZv74/edit

 

Zgłoszenia do 16 stycznia 2018 (wtorek) !

Liczba miejsc ograniczona!

Dane kontaktowe

Fundacja "Dr Clown"

ul. Jagiellońska 58 lok.128a, 03-468 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

Polityka prywatności

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone