Program PIT 2019/2020

Rozlicz z nami PIT za 2019 rok! Krok po kroku.

Skorzystaj z programu PIT 2019 do rozliczeń rocznych i wypełnij formularze PIT potrzebne do złożenie deklaracji podatkowej za 2019 rok. Z nami zajmie Ci to nie więcej niż 10 minut. Nasz program do PITów poprowadzi Cię krok po kroku przez wypełnienie wszystkich wymaganych formularzy podatkowych oraz załączników.

Pobieranie program do PIT Wersja online PIT

Darmowy program PITax.pl Łatwe podatki dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP. Dane techniczne programu znajdują się w dolnej częsci strony.

Program PIT można uruchomić w przeglądarce lub pobrać na komputer. Program umożliwi Ci wypełnienie deklaracji podatkowych: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, a także załączników: PIT/O, PIT/B, PIT/M, PIT/Z, PIT/ZG, PIT-2K.

Zalety programu PIT

Zobacz dlaczego skorzystać z właśnie naszego programu do PIT

Korzystając z programu do PIT udostępnionego przez Fundację Dr Clown masz pewność, że Twoja deklaracja podatkowa zostanie w pełni poprawnie rozliczone. Nad rozwojem programu pracował bowiem zespół doświadczonych informatyków i księgowych.

Program do PIT przygotowany na rok 2020, a więc na rozliczenie PITu za przychody uzyskane w 2019 roku, posiada wbudowane wszystkie aktualne formularze i załączniki wydane przez Ministerstwo Finansów.

Nasz program pomoże Ci nie tylko dokonać wszelkich obliczeń, ale również podpowie Ci powinieneś wpisać w odpowiedniej rubryce danego formularza PIT. Warto również podkreślić fakt, że korzystając z naszego programu do PIT nie potrzebujesz kilku aplikacji do rozliczenia różnych deklaracji. U nas wszystkie PITY rozliczysz za pomocą jednego programu.

Prosty Program do PIT

Nasz program do PIT sprawi, że rozliczenie roczne nie będzie stanowiło dla Ciebie żadnego problemu!

Proponowany przez nas program do PIT jest prosty w obsłudze, na bieżąco pomaga i podpowiada zawsze wtedy, kiedy masz wątpliwości. Pomoże osobom całkowicie "zielonym" i nie znającym się na wypełnianiu deklaracji podatkowej. Porady wbudowane w aplikację oraz instrukcje zawarte na tej stronie nakierują Cię na prawidłowe uzupełnienie formularza.

Przy wykorzystaniu naszego programu rozliczenie PITa zajmie nam dosłownie klka minut. Oszczędzisz czas i nerwy, mając pewość, że formularz został wypełniony prawidłowo.

Rozliczenie roczne 2019/2020 przez Internet

Korzystając z naszego programu do PIT szybko i bezpiecznie rozliczysz PITa za 2019 rok!

Korzystając z udostępnionego przez naszą Fundację programu do PIT łatwo i pewnie wypełnisz deklarację podatkową za 2019 rok. Nasz program PIT umożliwi Ci wypełnienie wszystkich deklaracji podatkowych przeznaczonych na rozliczenie PIT 2019/2020, a więc formularze: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39 oraz załączniki potrzebne do rozliczenia ulg podatkowych: PIT/O, PIT/B, PIT/M, PIT/Z, PIT/ZG.

Nasz program zawsze jest aktualny i obsługuje odpowiednie druki PIT dla danego roku. Za pomocą naszej aplikacji zarówno w wersji do pobrania, jak i online, masz możliwość wysłać PIT drogą elektroniczną wprost do Urzędu Skarbowego odpowiedniego dla Twojego miejsca zamieszkania!

Dane techniczne programu PITax.pl Łatwe podatki

Aplikacja PITax.pl Online

Aplikacja dostępna jest pod adresem https://www.pitax.pl/rozlicz/0000024181/

Obsługiwane przeglądarki: Z aplikacji można korzystać we wrzystkich współczesnych przeglądarkach internetowych. Zapewniamy pełne wsparcie dla wskazanych i wyższych wersji przeglądarek:

• Mozilla Firefox wersja 55

• Google Chrome wersja 60

• Apple Safari wersja 10

• Microsoft Internet Explorer wersja 11

Wymagane ustawienia przeglądarki:

• Właczona obsługa języka JavaScript

• Włączona obsługa ciasteczek (cookies)

• Możliwość obsługi plików pdf

Aplikacja PITax.pl dla Windows

Aplikacja dostępna jest pod adresem https://www.pitax.pl/offline/0000024181/PITax.pl.instalator.exe

Parametry programu

• Aktualna wersja: Program jest pobierany bezpośrednio z serwerów producenta. Z tego względu zawsze aktualna informacja o wersji dostępna jest pod tym linkiem.

• rozmiar pliku: 662 kB

Minimalne wymagania systemowe

• Procesor: 1 GHz lub szybszy

• 1GB RAM

• 50 MB wolnej przestrzeni na dysku

• Windows 7 lub nowszy - rekomendowany Windows 10

• Acrobat Reader DC 2017

• Internet Explorer wersja 11

Aplikacja PITax.pl w wersji na komputery została zaprojektowana dla rozdzielczości ekranów 1280x768 lub większej.

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego.