Śmiechofon - wesoła linia Fundacji "Dr Clown"

Rodzicu, Twoje dziecko jest w szpitalu? Popraw mu humor i zaproś wesołych Doktorów Clownów na wirtualną wizytę!

Szpitalne oddziały są zamknięte, ale Doktorzy Clowni znaleźli sposób by nadal odwiedzać chore dzieci! Na wirtualne spotkania z wolontariuszami Fundacji “Dr Clown” zapraszamy wszystkich małych pacjentów, którzy potrzebują uśmiechu! Nasze wizyty online są pełne dobrej energii, a ich głównym celem jest poprawa motywacji dziecka do walki z chorobą, przywrócenie poczucia bezpieczeństwa i złagodzenie napięć spowodowanych trudną sytuacją i pobytem w szpitalu.

Spotkania z Doktorami Clownami są bezpłatne i dostępne dla każdego małego pacjenta.

 

Uśmiech pomaga leczyć. Poważnie! Przekonaj się o jego dobroczynnych właściwościach i umów swoje dziecko na spotkanie online z wesołymi Doktorami Clownami!

 

Rodzicu, aby zapisać dziecko na wirtualną wizytę z Doktorem Clownem, w formularzu zgłoszeniowym wpisz potrzebne dane. W polu "Uwagi” podaj informacje o specjalnych potrzebach Twojego dziecka (jeśli takie są). Dzięki nim, wolontariusze będą mogli się odpowiednio przygotować.
Po zarezerwowaniu terminu, w oddzielnej wiadomości wyślemy indywidualny link do spotkania na platformie Skype. Aplikację należy uprzednio zainstalować, utworzyć konto i zalogować się. 

rezerwuj wizytę

Rezerwacja odbywa się poprzez zewnętrzny serwis Reservis.pl
Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja „Dr Clown”, która będzie je przetwarzać zgodnie z obowiązującym prawem, a informacje o sposobie przetwarzania tych danych oraz uprawnienia osób, których dane są chronione znajdują się w zakładce Polityka prywatności. Zapoznaj się z Polityką prywatności zanim wypełnisz formularz rezerwacyjny

 

W ustalonym terminie Doktorzy Clowni spotkają się z Twoim dzieckiem na wesołej e-linii!

Czekamy na Was!

Dane kontaktowe

Fundacja "Dr Clown"

ul. Jagiellońska 58 lok.128a, 03-468 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

Polityka prywatności

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone