Śmiechofon - wesoła linia Fundacji "Dr Clown"

Rodzicu, Twoje dziecko jest w szpitalu? Popraw mu humor i zaproś wesołych Doktorów Clownów na wirtualną wizytę!

Szpitalne oddziały są zamknięte, ale Doktorzy Clowni znaleźli sposób by nadal odwiedzać chore dzieci! Na wirtualne spotkania z wolontariuszami Fundacji “Dr Clown” zapraszamy wszystkich małych pacjentów, którzy potrzebują uśmiechu! Nasze wizyty online są pełne dobrej energii, a ich głównym celem jest poprawa motywacji dziecka do walki z chorobą, przywrócenie poczucia bezpieczeństwa i złagodzenie napięć spowodowanych trudną sytuacją i pobytem w szpitalu.

Spotkania z Doktorami Clownami są bezpłatne i dostępne dla każdego małego pacjenta.

 

Uśmiech pomaga leczyć. Poważnie! Przekonaj się o jego dobroczynnych właściwościach i umów swoje dziecko na spotkanie online z wesołymi Doktorami Clownami!

 

Rodzicu, aby zapisać dziecko na wirtualną wizytę z Doktorem Clownem, w formularzu zgłoszeniowym wpisz potrzebne dane. W polu "Uwagi” podaj informacje o specjalnych potrzebach Twojego dziecka (jeśli takie są). Dzięki nim, wolontariusze będą mogli się odpowiednio przygotować.
Po zarezerwowaniu terminu, w oddzielnej wiadomości wyślemy indywidualny link do spotkania na platformie Skype lub Google Meet.

rezerwuj wizytę

Rezerwacja odbywa się poprzez zewnętrzny serwis Reservis.pl
Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja „Dr Clown”, która będzie je przetwarzać zgodnie z obowiązującym prawem, a informacje o sposobie przetwarzania tych danych oraz uprawnienia osób, których dane są chronione znajdują się w zakładce Polityka prywatności. Zapoznaj się z Polityką prywatności zanim wypełnisz formularz rezerwacyjny

 

W ustalonym terminie Doktorzy Clowni spotkają się z Twoim dzieckiem na wesołej e-linii!

Czekamy na Was!

Dane kontaktowe

Fundacja "Dr Clown"

ul. Jagiellońska 58 lok.128a, 03-468 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

Polityka prywatności

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone