fbpx
doktorzy clowni

Śmiechofon - wesoła linia Fundacji Dr Clown

Rodzicu zadbaj o uśmiech swojego dziecka i zaproś wesołych Doktorów Clownów na wirtualną wizytę!

 

Śmiechofon to wirtualne wizyty Doktorów Clownów pełne dobrej energii i uśmiechu. Spotkania są darmowe i dostępne dla dzieci z całej Polski. Na śmiechofonową linię zapraszamy wszystkie dzieci, zarówno te, które odbywają leczenie w szpitalach, jak i dzieci z placówek opiekuńczych, grupy przedszkolaków, oraz dzieci, które po prostu nudzą się w domach! Wszystkie są mile widziane! 

Spotkania z Doktorami Clownami to wspaniała zabawa, podczas której:

  • poprawimy samopoczucie dziecka
  • złagodzimy napięcia spowodowane stresującymi sytuacjami
  • poprawimy motywację dziecka do walki z chorobą
  • przywrócimy poczucie bezpieczeństwa
  • dziecko będzie zrelaksowane i bardziej otwarte

 Uśmiech pomaga leczyć. Poważnie!  

Rodzicu, Opiekunie, przekonaj się o jego dobroczynnych właściwościach i umów swoje dziecko na spotkanie online z wesołymi Doktorami Clownami!

Aby zapisać dziecko na wirtualną wizytę z Doktorem Clownem:

  1. Napisz wiadomość na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
  2. Pamiętaj, aby podać wiek dziecka, a także wszelkie informacje o ewentualnych specjalnych potrzebach Twojego dziecka. Dzięki temu, nasi wolontariusze będą mogli się odpowiednio przygotować.
  3. Po zarezerwowaniu terminu w oddzielnej wiadomości wyślemy indywidualny link do spotkania na platformie Skype lub Google Meet.
  4. To wszystko! W ustalonym terminie Doktorzy Clowni spotkają się z Twoim dzieckiem na wesołej e-linii!.

Czekamy na Was!

*W przypadku wizyt grupowych (szpitale, przedszkola, szkoły i itp.) istnieje możliwość zorganizowania wizyty w dogodnych dla Państwa godzinach. Prosimy o kontakt pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja „Dr Clown”, która będzie je przetwarzać zgodnie z obowiązującym prawem, a informacje o sposobie przetwarzania tych danych oraz uprawnienia osób, których dane są chronione znajdują się w zakładce Polityka prywatności. Zapoznaj się z Polityką prywatności zanim wypełnisz formularz rezerwacyjny

Logo_NIW_COVID.png

Dane kontaktowe

Fundacja Dr Clown

ul. Powstańców Śląskich 87/U10B 01-355 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

Polityka prywatności

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone