fbpx

FUNDACJA "DR CLOWN" – DODAJ USMIECH DO SWOJEGO BIZNESU!!

Fundacja „Dr Clown” – dodaj uśmiech do swojego biznesu! Wykorzystaj potencjał jednej z najradośniejszych i najlepiej rozpoznawalnych w Polsce fundacji wspierających dzieci w szpitalu*. Pomagając - wykorzystaj efekt synergii.

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

80% ludzi chętniej wybiera produkty i usługi firmy zaangażowanej społecznie.

81% Polaków deklaruje, że najważniejszym celem do wspierania jest pomoc potrzebującym dzieciom.*

Co czwarty pytany zna i ceni działania Fundacji „Dr Clown”.*

Zaufało nam ponad 44 000 osób, które regularnie wspierają nas finansowo. M.in.dzięki czemu co roku niesiemy uśmiechy do 60 000 dzieci i dorosłych w szpitalach.

 

*na podstawie UNICEF Polska
* na podstawie badań Research&Grow z 2018

 

MENAGER UŚMIECHU

to propozycja skierowana do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, w których drzemie wielka moc pomagania. Menager Uśmiechu wybiera miasto, w którym chce się zaangażować i wspierać „terapię śmiechem”. Wpłacając kwotę 5 000 zł bezpośrednio wpływa na realizację misji Fundacji np. finansując tym sposobem np. zakup kolorowych nosków potrzebnych na rok działań bądź organizację jednego z eventów u dzieci czy dorosłych w szpitalach czy placówkach.

Menager Uśmiechu uzyskuje ciekawy pakiet korzyści:

 • możliwość zaangażować się w skuteczną pomoc dzieciom i dorosłym w szpitalach i placówkach specjalnych

 • indywidualny wybór projektu bądź akcji, która wesprze

 • okazje do uczestniczenia w projektach i wydarzeniach Fundacji, realizowanych w wybranym mieście

 • otrzymuje kwartalny raport z lokalnych działań Fundacji

 • ma przywilej propagowania swego wizerunku jako firmy zaangażowanej społecznie i legitymowania się logiem akcji do własnych działań wizerunkowych

[frame align="center"][/frame]

 

Jak to działa?

Wybierz miasto, które chcesz wspierać i obserwować w nim wpływ swojego zaangażowania w realizację „terapii śmiechem”

 • Zastanów się, jak chciałbyś się zaangażować? Realizując projekt wolontariatu pracowniczego? Przekazując darowiznę np. na remont kącika zabaw czy relaksu w szpitalu? Finansując kolorowe noski dla chorych czy upominki z okazji świąt? W jeszcze inny sposób? Chętnie pomożemy Ci stworzyć i zaplanować unikalny pomysł na Twój projekt z uśmiechem !

 • Zadzwoń lub napisz do nas: Katarzyna Czereszewska, Tel. 516 034 688, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 • przekaż darowiznę 5000 zł i dołącz do grona osób, które wiedzą, że uśmiech leczy i zmieniaj swój biznes na lepszy!

 

Co uzyskuje Menager Uśmiechu?

Status Menagera Uśmiechu wybranego przez siebie miasta. Przysługuje on przez cały rok. Wraz z nim możliwość eksponowania nazwy i logo Menagera Uśmiechu w działaniach reklamowych i wizerunkowych. Kontakt z pełnomocnikiem Fundacji w danym mieście i otrzymywanie od niego kwartalnego sprawozdania z działań.

 

 

 

BIZNES Z UŚMIECHEM

„Biznes z uśmiechem” to oferta dedykowana średnim i dużym przedsiębiorstwom.
Jest ona wypadkową bieżących, realnych potrzeby dzieci i dorosłych w szpitalach oraz obszarów działania firmy - dopasowana do jej celów biznesowych. W Fundacji „Dr Clown” wierzymy w moc długoletnich relacji z naszymi partnerami. Pozwala nam to na opracowanie strategii działań, które przynoszą obopólne korzyści i satysfakcję. Posiadamy też wieloletnie doświadczenie we współpracy z sektorem prywatnym. Nasi sponsorzy i darczyńcy korporacyjni wnoszą ogromny wkład w realizacje misji „uśmiech leczy”!

Ambasador Fundacji „Dr Clown” to propozycja, która opiera się na zasadzie win-win. Każdy partner otrzymuje pakiet wspólnie opracowanych, wzajemnych korzyści zależnych od stopnia jego partycypacji i zaangażowania. Obejmują one działania komunikacyjne i marketingowe, a ich zakres zależy tylko od firmy.

Dzięki temu staje się ona częścią pozytywnych zmian społecznych, niosąc pomoc osobom, które przeżywają strach i niepokój związane z hospitalizacją i długotrwałą chorobą.

 

 

Współpraca z Fundacją „Dr Clown”

 • pozwala każdej firmie „wyczarować” setki uśmiechów w trudnej , szpitalnej rzeczywistości!

 • to inwestycja w strategiczne działania CSR i wzmocnienie wizerunku firmy

 • to wzbogacenie dotychczasowych działań z obszaru PR i HR o nowe formy zaangażowania

 • to szansa na zbudowanie wyjątkowego partnerstwa i projekt, który poprawi jakość życia dziesiątkom chorych w Polsce

 

Jak to działa?

Wspólnie opracowujemy wydarzenie bądź projekt, którego firma staje się promotorem oraz który finansuje. Razem też przygotowujemy towarzyszące mu działania z zakresu bezpośredniego zaangażowania pracowników oraz strategię PR.

Zostań Ambasadorem Fundacji „Dr Clown” już dziś! Zapraszamy!

 

INNE FORMY WSPÓŁPRACY

W ramach współpracy partnerzy często oferują nam też bezpłatne konsultacje i usługi, poradnictwo, szkolenia, które wspierają nasze działania a jednocześnie pozwalają zminimalizować wydatki i zwiększyć pulę środków dedykowaną prowadzeniu „terapii śmiechem”. Współpraca z Fundacją „Dr Clown” to realna pomoc niesiona dzieciom i dorosłym w szpitalach.

 

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Katarzyna Czereszewska
Katarzyna CzereszewskaSpecjalista ds. Koordynacji CSR (Wolontariat pracowniczy i Fundraising)

tel. 516 034 688

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Dane kontaktowe

Fundacja Dr Clown

ul. Powstańców Śląskich 87/U10B 01-355 Warszawa

tel.(+48 22) 854 05 01, e-mail: info@drclown.pl

 

© 2015 Fundacja "Dr Clown". All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone