fbpx

FUNDACJA "DR CLOWN" – DODAJ USMIECH DO SWOJEGO BIZNESU!!

Drukuj

Fundacja „Dr Clown” – dodaj uśmiech do swojego biznesu! Wykorzystaj potencjał jednej z najradośniejszych i najlepiej rozpoznawalnych w Polsce fundacji wspierających dzieci w szpitalu*. Pomagając - wykorzystaj efekt synergii.

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

80% ludzi chętniej wybiera produkty i usługi firmy zaangażowanej społecznie.

81% Polaków deklaruje, że najważniejszym celem do wspierania jest pomoc potrzebującym dzieciom.*

Co czwarty pytany zna i ceni działania Fundacji „Dr Clown”.*

Zaufało nam ponad 44 000 osób, które regularnie wspierają nas finansowo. M.in.dzięki czemu co roku niesiemy uśmiechy do 60 000 dzieci i dorosłych w szpitalach.

 

*na podstawie UNICEF Polska
* na podstawie badań Research&Grow z 2018

 

MENAGER UŚMIECHU

to propozycja skierowana do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, w których drzemie wielka moc pomagania. Menager Uśmiechu wybiera miasto, w którym chce się zaangażować i wspierać „terapię śmiechem”. Wpłacając kwotę 5 000 zł bezpośrednio wpływa na realizację misji Fundacji np. finansując tym sposobem np. zakup kolorowych nosków potrzebnych na rok działań bądź organizację jednego z eventów u dzieci czy dorosłych w szpitalach czy placówkach.

Menager Uśmiechu uzyskuje ciekawy pakiet korzyści:

[frame align="center"][/frame]

 

Jak to działa?

Wybierz miasto, które chcesz wspierać i obserwować w nim wpływ swojego zaangażowania w realizację „terapii śmiechem”

 

Co uzyskuje Menager Uśmiechu?

Status Menagera Uśmiechu wybranego przez siebie miasta. Przysługuje on przez cały rok. Wraz z nim możliwość eksponowania nazwy i logo Menagera Uśmiechu w działaniach reklamowych i wizerunkowych. Kontakt z pełnomocnikiem Fundacji w danym mieście i otrzymywanie od niego kwartalnego sprawozdania z działań.

 

 

 

BIZNES Z UŚMIECHEM

„Biznes z uśmiechem” to oferta dedykowana średnim i dużym przedsiębiorstwom.
Jest ona wypadkową bieżących, realnych potrzeby dzieci i dorosłych w szpitalach oraz obszarów działania firmy - dopasowana do jej celów biznesowych. W Fundacji „Dr Clown” wierzymy w moc długoletnich relacji z naszymi partnerami. Pozwala nam to na opracowanie strategii działań, które przynoszą obopólne korzyści i satysfakcję. Posiadamy też wieloletnie doświadczenie we współpracy z sektorem prywatnym. Nasi sponsorzy i darczyńcy korporacyjni wnoszą ogromny wkład w realizacje misji „uśmiech leczy”!

Ambasador Fundacji „Dr Clown” to propozycja, która opiera się na zasadzie win-win. Każdy partner otrzymuje pakiet wspólnie opracowanych, wzajemnych korzyści zależnych od stopnia jego partycypacji i zaangażowania. Obejmują one działania komunikacyjne i marketingowe, a ich zakres zależy tylko od firmy.

Dzięki temu staje się ona częścią pozytywnych zmian społecznych, niosąc pomoc osobom, które przeżywają strach i niepokój związane z hospitalizacją i długotrwałą chorobą.

 

 

Współpraca z Fundacją „Dr Clown”

 

Jak to działa?

Wspólnie opracowujemy wydarzenie bądź projekt, którego firma staje się promotorem oraz który finansuje. Razem też przygotowujemy towarzyszące mu działania z zakresu bezpośredniego zaangażowania pracowników oraz strategię PR.

Zostań Ambasadorem Fundacji „Dr Clown” już dziś! Zapraszamy!

 

INNE FORMY WSPÓŁPRACY

W ramach współpracy partnerzy często oferują nam też bezpłatne konsultacje i usługi, poradnictwo, szkolenia, które wspierają nasze działania a jednocześnie pozwalają zminimalizować wydatki i zwiększyć pulę środków dedykowaną prowadzeniu „terapii śmiechem”. Współpraca z Fundacją „Dr Clown” to realna pomoc niesiona dzieciom i dorosłym w szpitalach.

 

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Katarzyna Czereszewska
Katarzyna CzereszewskaSpecjalista ds. Koordynacji CSR (Wolontariat pracowniczy i Fundraising)

tel. 516 034 688

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.