DOŁĄCZ DO NAS! ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM FUNDACJI "DR CLOWN"
Barwne stroje, fantazyjne peruki i obowiązkowo kolorowy nosek na twarzy! Do tego wielkie serca, mnóstwo pozytywnej energii i promiennych uśmiechów. To my – „doktorzy clowni”! Chcesz zostać jednym z nas? Wystarczą chęci i trochę wolnego czasu, aby zostać menadżerem uśmiechu!
W ramach programu „terapii śmiechem” odwiedzamy regularnie pacjentów w szpitalach i placówkach specjalnych. Aby przywrócić uśmiech na ich twarzach i wzmocnić w nich motywację do walki z chorobą stosujemy różne metody – animacje, zabawy, „magiczne sztuczki”, ale również wspierające rozmowy. Działania naszego wolontariatu skierowane są nie tylko do dzieci, ale także do osób dorosłych i seniorów – oni także potrzebują uśmiechu!
Jest nas już całkiem sporo – aktualnie w Fundacji „Dr Clown” działa 600 wolontariuszy! Wciąż jednak na naszą wizytę czekają podopieczni w wielu placówkach, dlatego zachęcamy Cię do podzielenia się pozytywną energią i dołączenia do naszego zespołu! Aby zostać „doktorem clownem” należy mieć ukończone 18 lat, natomiast nie wyznaczyliśmy górnej granicy wieku - zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, także te będące już na emeryturze!
Zastanawiasz się, czy warto? Zapewniamy Cię, że TAK!
Jako wolontariusz Fundacji "Dr Clown" będziesz:
- realizować program „terapii śmiechem”
- rozdawać uśmiechy, podtrzymywać na duchu i dawać radość tym, którzy najbardziej tego potrzebują, a to daje ogromną satysfakcję!
- realizować akcje społeczne, edukacyjne i promocyjne
- działać na wielu polach, dzięki czemu wykorzystasz w pełni swój potencjał i umiejętności w dobrej sprawie (szukamy osób o najróżniejszych umiejętnościach!)
- poznawać wielu ciekawych, pełnych pasji ludzi
- uczestniczyć w wartościowych i pasjonujących szkoleniach (artystycznych, psychologiczno-pedagogicznych, medialnych)
Zostań „doktorem clownem” i zmieniaj świat na lepsze!
Najczęstsze pytania
Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami!
tel.(+48 22) 854 05 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.