• Nr konta: 22 1090 2851 0000 0001 4759 5497

Napisz testament

Niech moc uśmiechu trwa…

Po zabezpieczeniu swych bliskich, możesz ofiarować procent gromadzonych przez swoje życie dóbr chorym. Uwzględnienie Fundacji Dr Clown w testamencie będzie procentowało przez przyszłe lata. Dzięki temu sztafeta uśmiechu nigdy nie będzie przerwana i trafi do każdego chorego! 

W ciągu życia angażujemy się w działania, w które wierzymy. Wspieramy idee, które są dla nas ważne. Potrzeba poczucia sensu istnienia staje się szczególnie istotna u schyłku życia gdy szukamy sposobu by pozostawić po sobie trwały ślad. Twoja ostatnia wola może być sposobem, aby sztafeta uśmiechu dla chorych w szpitalach trwała nieprzerwanie i była coraz dłuższa. Możesz pomóc Doktorom Clownom w całej Polsce zmieniać świat na radośniejszy i przyjaźniejszy przez kolejne lata.

Twoja decyzja o uczynieniu zapisu testamentowego na rzecz Fundacji Dr Clown zaowocuje tysiącami nowych uśmiechów w szpitalach przez kolejne lata.

Jak to zrobić?

Wbrew obawom nie jest to czynność skomplikowana. Testament bowiem można napisać odręcznie lub z pomocą notariusza. W pierwszych z wymienionych przypadków pamiętaj, aby był on spisany odręcznie, podpisany i opatrzony datą. Jeśli chodzi o testament sporządzony w obecności notariusza, jest to koszt od 50 zł netto.

W testamencie możesz:

 • Ustanowić Fundację Dr Clown swoim jedynym spadkobiercą bądź przekazać konkretne składniki majątku czy dowolną kwotę pieniężną.
 • Zobowiązać swego spadkobiercę ustawowego albo testamentowego do spełnienia konkretnego świadczenia majątkowego na rzecz Fundacji Dr Clown

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy Cię do osobistego kontaktu z nami.
Katarzyna Czereszewska, tel. 516 034 688

Uśmiech pomaga leczyć. Poważnie!

Dotlenia, odpręża, poprawia odporność – to jedne z licznych, dobroczynnych właściwości uśmiechu. To właśnie z jego pomocą Doktorzy Clowni pomagają pacjentom w powrocie do zdrowia, prowadząc w polskich szpitalach terapię śmiechem.

 • Jesteśmy
  w całej Polsce
 • Pomagamy dzieciom,
  dorosłym i seniorom
 • Mamy ponad 20 lat
  doświadczenia
  w śmiechoterapii
 • Ponad milion
  wywołanych uśmiechów

Dlaczego Twoja pomoc
jest potrzebna?

Pobyt w szpitalu łączy się z bólem, cierpieniem, brakiem poczucia bezpieczeństwa i samotnością. Doktorzy Clowni, wykorzystując dobroczynne właściwości uśmiechu, pomagają dzieciom zapomnieć o strachu i dodają siły w powrocie do zdrowia.

Ty również możesz pomóc w realizacji programu "terapii śmiechem" w całej Polsce. Dzięki Twojemu wsparciu Doktorzy Clowni będą mogli dotrzeć z uśmiechem i dobrą energią do jeszcze większej liczby pacjentów w szpitalach i podopiecznych hospicjów.

Zobacz więcej

Masz pytania dotyczące darowizn?

22 844 82 03
kontakt@drclown.pl